TVmatchen.nu TVmatchen.nu

Premier League

  • 15 fre
  • 16 idag
  • 17 sön
  • 18 mån
  • 19 tis
  • 20 ons
  • 21 tor
  • 22 fre
  • 23 lör
  • 24 sön
  • 25 mån
  • 26 tis
  • 27 ons

SVT Play på TV och stream

15 jan

Igår, fredag

14:20

Skidskytte: Världscupen

Skidskytte Världscupen (Oberhof, Tyskland)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
16 jan

Idag, lördag

Tidigare matcher idag
09:30

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, första åket

Alpina Världscupen (Flachau, Österrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
11:00

Alpint: Världscupen - Storslalom, damer, första åket

Alpina Världscupen (Kranjska Gora, Slovenien)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
12:30

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, andra åket

Alpina Världscupen (Flachau, Österrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
14:45

Skidskytte: Världscupen

Skidskytte Världscupen (Oberhof, Tyskland)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
17 jan

Imorgon, söndag

09:15

Alpint: Världscupen - Storslalom, damer, första åket

Alpina Världscupen (Kranjska Gora, Slovenien)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
10:15

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, första åket

Alpina Världscupen (Flachau, Österrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
12:10

Alpint: Världscupen - Storslalom, damer, andra åket

Alpina Världscupen (Kranjska Gora, Slovenien)

  • Eurosport 1
  • SVT 2
  • SVT Play
12:30

Skidskytte: Världscupen

Skidskytte Världscupen (Oberhof, Tyskland)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
13:15

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, andra åket

Alpina Världscupen (Flachau, Österrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
18 jan

måndag

19:30

Alvik - Wetterbygden

Basketligan damer

  • SVT Play
20 jan

onsdag

13:00

Skicross: Världscupen - Kval

Skicross Världscupen (Idre)

  • SVT 1
  • SVT Play
19:30

SDHL: Leksands IF – SDE HF

SDHL

  • SVT 24
  • SVT Play
21 jan

torsdag

14:08

Skidskytte: Världscupen

Skidskytte Världscupen (Antholz, Italien)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
22 jan

fredag

10:00

Alpint: Världscupen - Störtlopp, damer

Alpina Världscupen (Crans Montana, Schweiz)

  • SVT 1
  • SVT Play
11:30

Alpint: Världscupen - Super-G, herrar

Alpina Världscupen (Kitzbühl, Österrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
13:03

Skidskytte: Världscupen

Skidskytte Världscupen (Antholz, Italien)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
13:30

Motor: Rally-VM

Rally-VM

  • SVT Play
23 jan

lördag

10:00

Alpint: Världscupen - Störtlopp, damer

Alpina Världscupen (Crans Montana, Schweiz)

  • SVT 2
  • SVT Play
10:30

Skidor: Världscupen - skiathlon, damer

Längdskidor Världscupen (Lahti, Finland)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT Play
11:30

Alpint: Världscupen - Störtlopp, herrar

Alpina Världscupen (Kitzbühl, Österrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
13:00

Skidor: Världscupen - skiathlon, herrar

Längdskidor Världscupen (Lahti, Finland)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT 2
  • SVT Play
13:00

Skicross: Världscupen

Skicross Världscupen (Idre )

  • SVT Play
13:03

Skidskytte: Världscupen

Skidskytte Världscupen (Antholz, Italien)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
14:58

Skidskytte: Världscupen

Skidskytte Världscupen (Antholz, Italien)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
24 jan

söndag

09:35

Skidor: Världscupen - stafett, damer

Längdskidor Världscupen (Lahti, Finland)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT Play
10:00

Motor: Rally-VM

Rally-VM

  • SVT Play
10:15

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, första åket

Alpina Världscupen (Kitzbühl, Österrike)

  • Eurosport 1
  • SVT Play
10:45

Skidor: Världscupen - stafett, herrar

Längdskidor Världscupen (Lahti, Finland)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT Play
12:00

Alpint: Världscupen - Super-G, damer

Alpina Världscupen (Crans Montana, Schweiz)

  • SVT Play
12:00

Skicross: Världscupen

Skicross Världscupen (Idre )

  • SVT 2
  • SVT Play
12:30

Skidskytte: Världscupen

Skidskytte Världscupen (Antholz, Italien)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
13:30

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, andra åket

Alpina Världscupen (Kitzbühl, Österrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
14:30

Skidskytte: Världscupen

Skidskytte Världscupen (Antholz, Italien)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
25 jan

måndag

19:30

Köping Stars – Luleå

Basketligan

  • SVT Play
26 jan

tisdag

17:45

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, första åket

Alpina Världscupen (Schladming, Österrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT 2
  • SVT Play
20:45

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, andra åket

Alpina Världscupen (Schladming, Österrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 24
  • SVT Play
  • Eurosport Player
27 jan

onsdag

19:00

SDHL: Linköping HC – Djurgården

SDHL

  • SVT 2
  • SVT 24
  • SVT Play
29 jan

fredag

11:00

Skidor: Världscupen - 15 km, klassisk stil, herrar

Längdskidor Världscupen (Falun)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
12:45

Skidor: Världscupen - 10 km, klassisk stil, damer

Längdskidor Världscupen (Falun)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
30 jan

lördag

09:30

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, första åket

Alpina Världscupen (Chamonix, Frankrike)

  • SVT 1
  • SVT Play
11:00

Alpint: Världscupen - Störtlopp, damer

Alpina Världscupen (Garmisch, Österrike)

  • SVT 1
  • SVT Play
12:30

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, andra åket

Alpina Världscupen (Chamonix, Frankrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
13:30

Skidor: Världscupen - 15 km, klassisk stil, herrar

Längdskidor Världscupen (Falun)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
15:00

Skidor: Världscupen - 10 km, klassisk stil, damer

Längdskidor Världscupen (Falun)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
31 jan

söndag

09:30

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, första åket

Alpina Världscupen (Chamonix, Frankrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
11:00

Alpint: Världscupen - Super-G, damer

Alpina Världscupen (Garmisch, Österrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
12:30

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, andra åket

Alpina Världscupen (Chamonix, Frankrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
13:30

Skidor: Världscupen - sprint, klassisk stil, damer och herrar

Längdskidor Världscupen (Falun)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
1 feb

måndag

19:34

Norrköping Dolphins – Luleå

Basketligan

  • SVT 24
  • SVT Play
3 feb

onsdag

19:30

SDHL: Luleå HF/MSSK – Modo

SDHL

  • SVT 24
  • SVT Play
4 feb

torsdag

22:00

Freestyle: Puckelpist - Världscupen

Freestyle Världscupen (Deer Valley, USA)

  • SVT Play
5 feb

fredag

11:30

Alpint: Världscupen - Super-G, herrar

Alpina Världscupen (Garmisch, Österrike)

  • SVT 1
  • SVT Play
6 feb

lördag

10:00

Skicross: Världscupen

Skicross Världscupen (Bakuriani, Georgien)

  • SVT Play
11:15

Skidor: Världscupen - lagsprintävlingen, fristil, damer och herrar

Längdskidor Världscupen (Ulricehamn)

  • SVT Play
11:30

Alpint: Världscupen - Störtlopp, herrar

Alpina Världscupen (Garmisch, Österrike)

  • SVT 1
  • SVT Play
13:10

Skidor: Världscupen - sprint, fristil, damer och herrar

Längdskidor Världscupen (Ulricehamn)

  • SVT 1
  • SVT Play
7 feb

söndag

12:45

Skidor: Världscupen - lagsprint, fristil, damer och herrar

Längdskidor Världscupen (Ulricehamn)

  • SVT 1
  • SVT Play
8 feb

måndag

11:00

Alpint: VM - Kombination damer, första åket

Alpina VM (Cortina d'Ampezzo, Italien)

  • SVT Play
14:29

Alpint: VM - Kombination damer, andra åket

Alpina VM (Cortina d'Ampezzo, Italien)

  • SVT Play
9 feb

tisdag

10:30

Alpint: VM - Super-G, damer

Alpina VM (Cortina d'Ampezzo, Italien)

  • SVT Play
10 feb

onsdag

10:00

Alpint: VM - Kombination herrar, första åket

Alpina VM (Cortina d'Ampezzo, Italien)

  • SVT Play
15:00

Skidskytte: VM - mixedstafett, herrar och damer

Skidskytte-VM (Pokljuka, Slovenien)

  • SVT 1
  • SVT Play
12 feb

fredag

14:45

Skidskytte: VM - sprint, herrar

Skidskytte-VM (Pokljuka, Slovenien)

  • SVT 1
  • SVT Play
13 feb

lördag

11:00

Alpint: VM - Störtlopp, damer

Alpina VM (Cortina d'Ampezzo, Italien)

  • SVT Play
14:45

Skidskytte: VM - sprint, damer

Skidskytte-VM (Pokljuka, Slovenien)

  • SVT 1
  • SVT Play
14 feb

söndag

11:00

Alpint: VM - Störtlopp, herrar

Alpina VM (Cortina d'Ampezzo, Italien)

  • SVT Play
13:15

Skidskytte: VM - jaktstart, herrar

Skidskytte-VM (Pokljuka, Slovenien)

  • SVT 1
  • SVT Play
15:30

Skidskytte: VM - jaktstart, damer

Skidskytte-VM (Pokljuka, Slovenien)

  • SVT 1
  • SVT Play
    Annons:
    Annons:
    Annons
    Annons