• 19 SEP

    Idag, söndag

    1. Kovacevic, Aleksandar - Seong Chan Hong

      Se matchen här LeoVegas

      Challenger Qual.
    2. Philadelphia Union - Orlando City

      Se matchen här LeoVegas

      MLS
    3. Duck-hee Lee - Song, Evan

      Se matchen här LeoVegas

      Challenger Qual.
    4. Universitario de Deportes - Deportivo Municipal

      Se matchen här LeoVegas

      Primera Division
    5. Rapide Oued Zem - Wydad AC Casablanca

      Se matchen här LeoVegas

      Botola
    6. Montevideo City Torque - Plaza Colonia

      Se matchen här LeoVegas

      Primera División
    7. Dallas Wings - Los Angeles Sparks

      Se matchen här LeoVegas

      WNBA
    8. Fuerza Regia de Monterey - Astros Jalisco

      Se matchen här LeoVegas

      LNBP
    9. Tombense-MG - Santa Cruz-PE

      Se matchen här LeoVegas

      Série C
    10. Deportes Tolima - Deportivo Cali

      Se matchen här LeoVegas

      Liga BetPlay Dimayor
    11. Guadalupe - CS Herediano

      Se matchen här LeoVegas

      Primera División
    12. Atlético Huracán - CA Independiente Avellaneda

      Se matchen här LeoVegas

      Primera Divisón
    13. CS Cartaginés - Municipal Grecia

      Se matchen här LeoVegas

      Primera División
    14. Club Atlético Alvarado - Quilmes

      Se matchen här LeoVegas

      Primera B Nacional
    15. Pacific FC - Atletico Ottawa

      Se matchen här LeoVegas

      CPL
    16. Corinthians-SP - América FC-MG

      Se matchen här LeoVegas

      Série A
    17. The Strongest - Jorge Wilstermann

      Se matchen här LeoVegas

      Liga Profesional
    18. Davis, Lauren - Arconada, Usue Maitane

      Se matchen här LeoVegas

      WTA
    19. Técnico Universitario - Manta FC

      Se matchen här LeoVegas

      Primera A
    20. Chicago Sky - Indiana Fever

      Se matchen här LeoVegas

      WNBA
    21. Dorados de Chihuahua - Halcones UV Xalapa

      Se matchen här LeoVegas

      LNBP
    22. Sol de América - 12 de Octubre de Itaugua

      Se matchen här LeoVegas

      Primera División
    23. Estudiantes de Mérida - CS Hermanos Colmenarez

      Se matchen här LeoVegas

      Primera División
    24. Botafogo-PB - Jacuipense-BA

      Se matchen här LeoVegas

      Série C
    25. Deportivo Pasto - Independiente Santa Fe

      Se matchen här LeoVegas

      Liga BetPlay Dimayor
    26. River Plate - Arsenal de Sarandi

      Se matchen här LeoVegas

      Primera Divisón
    27. Flamengo-RJ - Grêmio

      Se matchen här LeoVegas

      Série A
    28. Oriente Petrolero - Atletico Palmaflor

      Se matchen här LeoVegas

      Liga Profesional
    29. Portland Timbers - Los Angeles FC

      Se matchen här LeoVegas

      MLS
    30. Panteras de Aguascalientes - Libertadores de Querétaro

      Se matchen här LeoVegas

      LNBP
    31. LDU Quito - Emelec

      Se matchen här LeoVegas

      Primera A
    32. Santos de Guápiles - Deportivo Saprissa

      Se matchen här LeoVegas

      Primera División
    33. Cruz Azul - Querétaro FC

      Se matchen här LeoVegas

      Liga MX
    34. Garcia, Caroline - Badosa Gibert, Paula

      Se matchen här LeoVegas

      WTA
    35. CF Monterrey - Tigres UANL

      Se matchen här LeoVegas

      Liga MX
    36. Guaireña - Sportivo Luqueño

      Se matchen här LeoVegas

      Primera División
    37. Deportivo Lara - Carabobo FC

      Se matchen här LeoVegas

      Primera División
    38. Colorado Rapids - Vancouver Whitecaps

      Se matchen här LeoVegas

      MLS
    39. Rionegro Águilas Doradas - Atlético Bucaramanga

      Se matchen här LeoVegas

      Liga BetPlay Dimayor
    40. Santos Laguna - Puebla FC

      Se matchen här LeoVegas

      Liga MX
  • 20 SEP

    Imorgon, måndag

    1. Admiral Vladivostok - Metallurg Magnitogorsk

      Se matchen här LeoVegas

      KHL
    2. Elfenbenskusten (d) - Mali damer

      Se matchen här LeoVegas

      Afrobasket (d)
    3. Kamke, Tobias - Kuzmanov, Dimitar

      Se matchen här LeoVegas

      Challenger
    4. Broady, Liam - Kuznetsov, Andrey

      Se matchen här LeoVegas

      Challenger
    5. Sibir Novosibirsk - Kunlun Red Star

      Se matchen här LeoVegas

      KHL
    6. Omskie Krylya - Toros Neftekamsk

      Se matchen här LeoVegas

      VHL
    7. Universitatea Cluj - Viitorul Târgu Jiu

      Se matchen här LeoVegas

      Liga II
    8. Egypt (W) - Senegal (d)

      Se matchen här LeoVegas

      Afrobasket (d)
    9. Novak, Dennis - Bachinger, Matthias

      Se matchen här LeoVegas

      Challenger
    10. Masur, Daniel - Grenier, Hugo

      Se matchen här LeoVegas

      Challenger
    11. Ural - Lokomotiv Moskva

      Se matchen här LeoVegas

      Premier League
    12. Boluspor - Istanbulspor

      Se matchen här LeoVegas

      1. Lig
    13. Traktor Chelyabinsk - Dinamo Minsk

      Se matchen här LeoVegas

      KHL
    14. Rubin Tyumen - Zvezda Chekhov

      Se matchen här LeoVegas

      VHL
    15. Bolkvadze, Mariam - Nara, Kurumi

      Se matchen här LeoVegas

      WTA
    16. Marino, Rebecca - Dart, Harriet

      Se matchen här LeoVegas

      WTA
    17. Ann Li - Cabrera, Lizette

      Se matchen här LeoVegas

      WTA
    18. Sonego, Lorenzo - Fucsovics, Marton

      Se matchen här LeoVegas

      ATP
    19. Loeb, Jamie - Baptiste, Hailey

      Se matchen här LeoVegas

      WTA
    20. Kalieva, Elvina - Parrizas-Diaz, Nuria

      Se matchen här LeoVegas

      WTA
    21. Muhammad, Asia - Saisai Zheng

      Se matchen här LeoVegas

      WTA
    22. En Shuo Liang - Xinyu Wang

      Se matchen här LeoVegas

      WTA
    23. Kjelsås - Rosenborg 2

      Se matchen här LeoVegas

      Postnordligaen avd. 2
    24. CSA Steaua - CSC Șelimbăr

      Se matchen här LeoVegas

      Liga II
    25. Kvik Halden FK - Vålerenga 2

      Se matchen här LeoVegas

      Postnordligaen avd. 1
    26. HC Tambov - HC Ryazan

      Se matchen här LeoVegas

      VHL
    27. Rubin Kazan - Zenit St Petersburg

      Se matchen här LeoVegas

      Premier League
    28. ASC Corona Brasov - Fehérvári Titánok

      Se matchen här LeoVegas

      Erste Liga
    29. Progym Gheorgheni - Újpesti TE

      Se matchen här LeoVegas

      Erste Liga
    30. HSC Csíkszereda - Dunaújvárosi Acélbikák

      Se matchen här LeoVegas

      Erste Liga
    31. Neftekhimik Nizhnekamsk - Sochi

      Se matchen här LeoVegas

      KHL
    32. Ak Bars Kazan - Vityaz Podolsk

      Se matchen här LeoVegas

      KHL
    33. Skra Częstochowa - Arka Gdynia

      Se matchen här LeoVegas

      I Liga
    34. Cirstea, Sorana - Kontaveit, Anett

      Se matchen här LeoVegas

      WTA
    35. Buran Voronezh - SKA Neva

      Se matchen här LeoVegas

      VHL
    36. Omonia Nicosia - Doxa Katokopias

      Se matchen här LeoVegas

      1st Division
    37. Barrere, Gregoire - Pospisil, Vasek

      Se matchen här LeoVegas

      ATP
    38. Riedi, Leandro - Couacaud, Enzo

      Se matchen här LeoVegas

      Challenger
    39. Happy Casa Brindisi - A|X Armani Exchange Milano

      Se matchen här LeoVegas

      Supercoppa
    40. Cape Verde (d) - Kamerun (d)

      Se matchen här LeoVegas

      Afrobasket (d)
    41. HC AKM Tula - MHC Khimik Voskresensk

      Se matchen här LeoVegas

      VHL
    42. Esbjerg Energy - Herlev Eagles

      Se matchen här LeoVegas

      Metal Ligaen
    43. Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit

      Se matchen här LeoVegas

      KHL
    44. HC Rostov - Dynamo St. Petersburg

      Se matchen här LeoVegas

      VHL
    45. CSKA Moskva - Spartak Moskva

      Se matchen här LeoVegas

      Premier League
    46. Gimnasia La Plata - Unión de Santa Fe

      Se matchen här LeoVegas

      Primera Divisón
    47. Balikesirspor - Keciörengücü

      Se matchen här LeoVegas

      1. Lig
    48. Ankaragücü - Menemen Belediyespor

      Se matchen här LeoVegas

      1. Lig
    49. AIK - IFK Göteborg

      Se matchen här LeoVegas

      Allsvenskan
    50. Hammarby IF - Varbergs BoIS

      Se matchen här LeoVegas

      Allsvenskan
    51. Académica Coimbra - Vilafranquense

      Se matchen här LeoVegas

      LigaPro
    52. Silkeborg IF - AGF Aarhus

      Se matchen här LeoVegas

      Superligaen
    53. FC Trollhättan - Utsiktens BK

      Se matchen här LeoVegas

      Ettan Södra
    54. WKS Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

      Se matchen här LeoVegas

      Energa Basket Liga
    55. SV Wehen Wiesbaden - Borussia Dortmund II

      Se matchen här LeoVegas

      3. Liga
    56. IFK Värnamo - Örgryte IS

      Se matchen här LeoVegas

      Superettan
    57. Anorthosis Famagusta - Ethnikos Achnas

      Se matchen här LeoVegas

      1st Division
    58. Basilashvili, Nikoloz - Mager, Gianluca

      Se matchen här LeoVegas

      ATP
    59. Benfica - Boavista

      Se matchen här LeoVegas

      Primeira Liga
    60. CFR Cluj - Universitatea Craiova

      Se matchen här LeoVegas

      Liga I
    61. Jong PSV Eindhoven - ADO Den Haag

      Se matchen här LeoVegas

      Eerste Divisie
    62. Górnik Polkowice - GKS Katowice

      Se matchen här LeoVegas

      I Liga
    63. Leixões - Académico Viseu

      Se matchen här LeoVegas

      LigaPro
    64. Frosinone - Brescia

      Se matchen här LeoVegas

      Serie B
    65. Deportivo Maldonado - Montevideo Wanderers

      Se matchen här LeoVegas

      Primera División
    66. Instituto AC Córdoba - All Boys

      Se matchen här LeoVegas

      Primera B Nacional
    67. Lanús - Newell's Old Boys

      Se matchen här LeoVegas

      Primera Divisón
    68. Udinese - Napoli

      Se matchen här LeoVegas

      Serie A
    69. Bohemians Dublin - Derry City

      Se matchen här LeoVegas

      Eircom League
    70. Burgos CF - UD Las Palmas

      Se matchen här LeoVegas

      La Liga 2
    71. Umana Reyer Venezia - Segafredo Virtus Bologna

      Se matchen här LeoVegas

      Supercoppa
    72. FC Barcelona - Granada CF

      Se matchen här LeoVegas

      La Liga
    73. Concarneau - Avranches

      Se matchen här LeoVegas

      Championnat National
    74. Angola (d) - Nigera (d)

      Se matchen här LeoVegas

      Afrobasket (d)
    75. HK Kópavogs - Stjarnan Gardabae

      Se matchen här LeoVegas

      Úrvalsdeild
    76. Guanacasteca - Sporting San Jose FC

      Se matchen här LeoVegas

      Primera División
    77. S.C. Braga - CD de Tondela

      Se matchen här LeoVegas

      Primeira Liga
    78. Rosario Central - San Lorenzo

      Se matchen här LeoVegas

      Primera Divisón