TVmatchen.nu TVmatchen.nu

Premier League

  • 4 lör
  • 5 idag
  • 6 mån
  • 7 tis
  • 8 ons
  • 9 tor
  • 10 fre
  • 11 lör
  • 12 sön
  • 13 mån
  • 14 tis
  • 15 ons
  • 16 tor

uppskjuten på TV och stream

11 jun

fredag

21:00

Turkiet – Italien

Fotbolls-EM (Grupp A)

  • uppskjuten
12 jun

lördag

15:00

Wales – Schweiz

Fotbolls-EM (Grupp A)

  • uppskjuten
18:00

Danmark – Finland

Fotbolls-EM (Grupp B)

  • uppskjuten
21:00

Belgien – Ryssland

Fotbolls-EM (Grupp B)

  • uppskjuten
13 jun

söndag

15:00

England – Kroatien

Fotbolls-EM (Grupp D)

  • uppskjuten
18:00

Österrike – Vinnare av playoff-grupp D

Fotbolls-EM (Grupp C)

  • uppskjuten
21:00

Nederländerna – Ukraina

Fotbolls-EM (Grupp C)

  • uppskjuten
14 jun

måndag

15:00

Vinnare av playoff-grupp C – Tjeckien

Fotbolls-EM (Grupp D)

  • uppskjuten
18:00

Polen – Vinnare av playoff-grupp B

Fotbolls-EM (Grupp E)

  • uppskjuten
21:00

Spanien – Sverige

Fotbolls-EM (Grupp E)

  • uppskjuten
15 jun

tisdag

18:00

Vinnare playoff-grupp A – Portugal

Fotbolls-EM (Grupp F)

  • uppskjuten
21:00

Frankrike – Tyskland

Fotbolls-EM (Grupp F)

  • uppskjuten
16 jun

onsdag

15:00

Finland – Ryssland

Fotbolls-EM (Grupp B)

  • uppskjuten
18:00

Turkiet – Wales

Fotbolls-EM (Grupp A)

  • uppskjuten
21:00

Italien – Schweiz

Fotbolls-EM (Grupp A)

  • uppskjuten
17 jun

torsdag

15:00

Ukraina – Vinnare playoff-grupp D

Fotbolls-EM (Grupp C)

  • uppskjuten
18:00

Danmark – Belgien

Fotbolls-EM (Grupp B)

  • uppskjuten
21:00

Nederländerna – Österrike

Fotbolls-EM (Grupp C)

  • uppskjuten
18 jun

fredag

15:00

Sverige – Vinnare playoff-grupp B

Fotbolls-EM (Grupp E)

  • uppskjuten
18:00

Kroatien – Tjeckien

Fotbolls-EM (Grupp D)

  • uppskjuten
21:00

England – Vinnare playoff-grupp C

Fotbolls-EM (Grupp D)

  • uppskjuten
19 jun

lördag

15:00

Vinnare playoff-grupp A – Frankrike

Fotbolls-EM (Grupp F)

  • uppskjuten
18:00

Portugal – Tyskland

Fotbolls-EM (Grupp F)

  • uppskjuten
21:00

Spanien – Polen

Fotbolls-EM (Grupp E)

  • uppskjuten
20 jun

söndag

18:00

Italien – Wales

Fotbolls-EM (Grupp A)

  • uppskjuten
18:00

Schweiz – Turkiet

Fotbolls-EM (Grupp A)

  • uppskjuten
21 jun

måndag

18:00

Vinnare playoff-grupp D – Nederländerna

Fotbolls-EM (Grupp C)

  • uppskjuten
18:00

Ukraina – Österrike

Fotbolls-EM (Grupp C)

  • uppskjuten
21:00

Finland – Belgien

Fotbolls-EM (Grupp B)

  • uppskjuten
21:00

Ryssland – Danmark

Fotbolls-EM (Grupp B)

  • uppskjuten
22 jun

tisdag

21:00

Tjeckien – England

Fotbolls-EM (Grupp D)

  • uppskjuten
21:00

Kroatien – Vinnare av playoff-grupp C

Fotbolls-EM (Grupp D)

  • uppskjuten
23 jun

onsdag

18:00

Vinnare av playoff-grupp B – Spanien

Fotbolls-EM (Grupp E)

  • uppskjuten
18:00

Sverige – Polen

Fotbolls-EM (Grupp E)

  • uppskjuten
21:00

Tyskland – Vinnare av playoff-grupp A

Fotbolls-EM (Grupp F)

  • uppskjuten
21:00

Portugal – Frankrike

Fotbolls-EM (Grupp F)

  • uppskjuten
    Annons:
    Annons
    Annons
    Annons