TVmatchen.nu TVmatchen.nu

Premier League

  • 26 tis
  • 27 idag
  • 28 tor
  • 29 fre
  • 30 lör
  • 31 sön
  • 1 mån
  • 2 tis
  • 3 ons
  • 4 tor
  • 5 fre
  • 6 lör
  • 7 sön

Eurosport Player på TV och stream

26 jan

Igår, tisdag

20:45

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, andra åket

Alpina Världscupen (Schladming, Österrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 24
  • SVT Play
  • Eurosport Player
27 jan

Idag, onsdag

Tidigare matcher idag
10:28

Snooker: German Masters

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:58

Snooker: German Masters

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
28 jan

Imorgon, torsdag

10:28

Snooker: German Masters

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:58

Snooker: German Masters

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
29 jan

fredag

09:33

Tennis: Uppvisningsmatch

Uppvisningsmatch

11:00

Skidor: Världscupen - 15 km, klassisk stil, herrar

Längdskidor Världscupen (Falun)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
12:45

Skidor: Världscupen - 10 km, klassisk stil, damer

Längdskidor Världscupen (Falun)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
14:58

Snooker: German Masters

Snooker

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
15:43

Backhoppning: Världscupen

Backhoppning Världscupen (Willingen, Tyskland)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:58

Snooker: German Masters

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
30 jan

lördag

10:28

Skidskytte: EM

Skidskytte-EM (Duszniki-Zdrój, Polen)

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
12:30

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, andra åket

Alpina Världscupen (Chamonix, Frankrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
13:23

Nordisk kombination: Världscupen

Nordisk Kombination (Seefeld, Österrike)

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
13:30

Skidor: Världscupen - 15 km, klassisk stil, herrar

Längdskidor Världscupen (Falun)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
14:58

Snooker: German Masters

Snooker

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
15:00

Skidor: Världscupen - 10 km, klassisk stil, damer

Längdskidor Världscupen (Falun)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
16:03

Backhoppning: Världscupen

Backhoppning Världscupen (Willingen, Tyskland)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:58

Snooker: German Masters

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
31 jan

söndag

07:35

Ski Classics 2021 - Marcialonga

Ski Classics (Marcialonga, Italien)

09:03

Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International

ATP (Australien)

09:30

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, första åket

Alpina Världscupen (Chamonix, Frankrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
11:00

Alpint: Världscupen - Super-G, damer

Alpina Världscupen (Garmisch, Österrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
11:03

Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International

ATP (Australien)

12:30

Alpint: Världscupen - Slalom, herrar, andra åket

Alpina Världscupen (Chamonix, Frankrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
13:03

Skidskytte: EM

Skidskytte-EM (Duszniki-Zdrój, Polen)

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
13:30

Skidor: Världscupen - sprint, klassisk stil, damer och herrar

Längdskidor Världscupen (Falun)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
14:58

Snooker: German Masters

Snooker

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
15:13

Nordisk kombination: Världscupen

Nordisk Kombination (Seefeld, Österrike)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:13

Backhoppning: Världscupen

Backhoppning Världscupen (Willingen, Tyskland)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:58

Snooker: German Masters

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
1 feb

måndag

09:03

Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International

ATP (Australien)

11:03

Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International

ATP (Australien)

2 feb

tisdag

09:03

Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International

ATP (Australien)

11:03

Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International

ATP (Australien)

3 feb

onsdag

09:03

Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International

ATP (Australien)

11:03

Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International

ATP (Australien)

15:33

Cykel: Volta a la Comunitat Valenciana, Spanien

Cykling

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
4 feb

torsdag

09:03

Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International

ATP (Australien)

11:03

Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International

ATP (Australien)

13:48

Snooker: Shoot Out

Snooker

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
15:33

Cykel: Volta a la Comunitat Valenciana, Spanien

Cykling

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:48

Snooker: Shoot Out

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
5 feb

fredag

05:30

Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International

ATP (Australien)

05:33

Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International

ATP (Australien)

11:03

Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International

ATP (Australien)

11:30

Alpint: Världscupen - Super-G, herrar

Alpina Världscupen (Garmisch, Österrike)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
13:48

Snooker: Shoot Out

Snooker

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
15:33

Cykel: Volta a la Comunitat Valenciana, Spanien

Cykling

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:28

Backhoppning: Världscupen

Backhoppning Världscupen (Klingenthal, Tyskland)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:48

Snooker: Shoot Out

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
6 feb

lördag

10:48

Tennis: ATP World Tour 250 - Adelaide International

ATP (Australien)

10:58

Nordisk kombination: Världscupen

Nordisk Kombination (Klingenthal, Tyskland)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:03

Längdåkning: Världscupen

Längdskidor Världscupen (Ulricehamn)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:48

Snooker: Shoot Out

Snooker

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
14:23

Backhoppning: Världscupen

Backhoppning Världscupen (Klingenthal, Tyskland)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:18

Cykel: Volta a la Comunitat Valenciana, Spanien

Cykling

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:48

Snooker: Shoot Out

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
7 feb

söndag

13:48

Snooker: Shoot Out

Snooker

  • Eurosport 2
  • Eurosport Player
16:18

Cykel: Volta a la Comunitat Valenciana, Spanien

Cykling

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:48

Snooker: Shoot Out

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
23:03

Snooker: Shoot Out

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

8 feb

måndag

05:00

Tennis: Australian Open

Australian Open

07:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

09:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

11:00

Alpint: VM - Kombination damer, första åket

Alpina VM (Cortina d'Ampezzo, Italien)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
11:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

14:29

Alpint: VM - Kombination damer, andra åket

Alpina VM (Cortina d'Ampezzo, Italien)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
01:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

9 feb

tisdag

05:00

Tennis: Australian Open

Australian Open

09:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

10:30

Alpint: VM - Super-G, damer

Alpina VM (Cortina d'Ampezzo, Italien)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
11:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

13:00

Alpint: VM - Super-G, herrar

Alpina VM (Cortina d'Ampezzo, Italien)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
01:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

03:00

Tennis: Australian Open

Australian Open

10 feb

onsdag

05:00

Tennis: Australian Open

Australian Open

07:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

09:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

10:00

Alpint: VM - Kombination herrar, första åket

Alpina VM (Cortina d'Ampezzo, Italien)

  • Eurosport 2
  • SVT 2
  • SVT Play
  • Eurosport Player
11:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

13:30

Alpint: VM - Kombination herrar, andra åket

Alpina VM (Cortina d'Ampezzo, Italien)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
15:00

Skidskytte: VM - mixedstafett, herrar och damer

Skidskytte-VM (Pokljuka, Slovenien)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
01:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

03:00

Tennis: Australian Open

Australian Open

11 feb

torsdag

05:00

Tennis: Australian Open

Australian Open

07:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

09:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

11:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

01:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

03:00

Tennis: Australian Open

Australian Open

12 feb

fredag

05:00

Tennis: Australian Open

Australian Open

07:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

09:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

11:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

14:45

Skidskytte: VM - sprint, herrar

Skidskytte-VM (Pokljuka, Slovenien)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
01:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

03:00

Tennis: Australian Open

Australian Open

13 feb

lördag

05:00

Tennis: Australian Open

Australian Open

07:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

09:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

11:00

Alpint: VM - Störtlopp, damer

Alpina VM (Cortina d'Ampezzo, Italien)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
11:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

14:45

Skidskytte: VM - sprint, damer

Skidskytte-VM (Pokljuka, Slovenien)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
01:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

03:00

Tennis: Australian Open

Australian Open

14 feb

söndag

05:00

Tennis: Australian Open

Australian Open

07:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

09:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

11:00

Alpint: VM - Störtlopp, herrar

Alpina VM (Cortina d'Ampezzo, Italien)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
11:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

13:15

Skidskytte: VM - jaktstart, herrar

Skidskytte-VM (Pokljuka, Slovenien)

  • Eurosport 2
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
15:30

Skidskytte: VM - jaktstart, damer

Skidskytte-VM (Pokljuka, Slovenien)

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • SVT Play
  • Eurosport Player
01:02

Tennis: Australian Open

Australian Open

03:00

Tennis: Australian Open

Australian Open

15 feb

måndag

05:00

Tennis: Australian Open

Australian Open

18 feb

torsdag

18:55

Wolfsberger AC – Tottenham Hotspur

Europa League

  • Eurosport Player
18:55
18:55

Real Sociedad – Manchester United

Europa League · Bet365 2.70 | 3.35 | 2.50 Bet365

  • Eurosport Player
18:55
18:55
18:55
18:55

FC Krasnodar – Nk Dinamo Zagreb

Europa League · Bet365 2.10 | 3.20 | 3.70 Bet365

  • Eurosport Player
18:55
18:55
21:00
21:00

Royal Antwerp FC – Rangers

Europa League

  • Eurosport Player
21:00

Red Bull Salzburg – Villarreal

Europa League · Bet365 2.20 | 3.70 | 2.90 Bet365

  • Eurosport Player
21:00
21:00

Maccabi Tel Aviv – Shakhtar Donetsk

Europa League · Bet365 4.00 | 3.35 | 1.91 Bet365

  • Eurosport Player
24 feb

onsdag

18:00

Tottenham Hotspur – Wolfsberger AC

Europa League

  • Eurosport Player
25 feb

torsdag

18:55

Arsenal FC – Benfica Lissabon

Europa League

  • Eurosport Player
18:55

Rangers – Royal Antwerp FC

Europa League

  • Eurosport Player
18:55

Villarreal – Red Bull Salzburg

Europa League

  • Eurosport Player
18:55

1899 Hoffenheim – Molde Fk

Europa League

  • Eurosport Player
18:55

Napoli – Granada Cf

Europa League

  • Eurosport Player
18:55

Shakhtar Donetsk – Maccabi Tel Aviv

Europa League

  • Eurosport Player
18:55

Ajax – Lille

Europa League

  • Eurosport Player
21:00

Nk Dinamo Zagreb – FC Krasnodar

Europa League

  • Eurosport Player
21:00

Club Brugge – Dynamo Kiev

Europa League

  • Eurosport Player
21:00

Manchester United – Real Sociedad

Europa League

  • Eurosport Player
21:00

AC Milan – Röda Stjärnan

Europa League

  • Eurosport Player
21:00

Leicester City – Slavia Prag

Europa League

  • Eurosport Player
21:00

AS Roma – Sporting Braga

Europa League

  • Eurosport Player
21:00

Bayer Leverkusen – Bsc Young Boys Bern

Europa League

  • Eurosport Player
21:00

PSV Eindhoven – Olympiacos

Europa League

  • Eurosport Player
Annons:
Annons: