• 30 NOV

    Idag, tisdag

    1. Chun Hsin Tseng - Misolic, Filip

      Se matchen här

      Challenger
    2. Spiteri, Dalila - Jacquemot, Elsa

      Se matchen här

      ITF Damer
    3. Bulgarien (d) - Serbien (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    4. İstanbul Başakşehir - Bodrumspor

      Se matchen här

      Türkiye kupasi
    5. Toros Neftekamsk - Dizel Penza

      Se matchen här

      VHL
    6. Azerbajdzjan (d) - Montenegro (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    7. Galka, Jan - Aggarwal, Parth

      Se matchen här

      UTR Pro Tennis Series
    8. Al-Nahda (KSA) - Al-Ain

      Se matchen här

      Division 1
    9. Kanev, Kathleen - Vismane, Daniela

      Se matchen här

      ITF Damer
    10. Aliaga Petkim Spor - Anadolu Efes

      Se matchen här

      Super League
    11. Hidalgo, Gabriel Alejandro - Navone, Mariano

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    12. Ghioroaie, Ilona-Georgiana - Saigo, Rina

      Se matchen här

      ITF Damer
    13. Fabbiano, Thomas - Vatutin, Alexey

      Se matchen här

      Challenger
    14. Zuger, Joanne - Uchijima, Moyuka

      Se matchen här

      ITF Damer
    15. CD Marchamalo - Real Valladolid

      Se matchen här

      Copa del Rey
    16. Kosovo (d) - Albania (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    17. CSM Miercurea Ciuc - CSM Oradea

      Se matchen här

      Liga Națională
    18. Mirgone, Federico - Dellien Velasco, Murkel Alejandro

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    19. Evans, Daniel - Gojowczyk, Peter

      Se matchen här

      Davis Cup final
    20. Izhstal Izhevsk - Lada Togliatti

      Se matchen här

      VHL
    21. HNK Gorica - Istra 1961

      Se matchen här

      Kroatiska cupen
    22. CD Cayon - Huesca

      Se matchen här

      Copa del Rey
    23. Turkiet (d) - Israel (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    24. Rodriguez Taverna, Santiago Fa - Lopez Linquet, Leonardo

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    25. Delai, Melania - Pigato, Lisa

      Se matchen här

      ITF Damer
    26. Ritschard, Alexander - Bachinger, Matthias

      Se matchen här

      Challenger
    27. Wessels, Louis - Ramanathan, Ramkumar

      Se matchen här

      Challenger
    28. Cervino Ruiz, Celia - Granwehr, Alina

      Se matchen här

      ITF Damer
    29. MHC Khimik Voskresensk - Gornyak Uchaly

      Se matchen här

      VHL
    30. Neftyanik Almetyevsk - Bars Kazan (VHL)

      Se matchen här

      VHL
    31. Universitatea Cluj - Astra Giurgiu

      Se matchen här

      Liga II
    32. Beroe Stara Zagora - Slavia Sofia

      Se matchen här

      PFL 1
    33. Galatasaray S.K. - Besiktas

      Se matchen här

      Super League
    34. Adana Demirspor - Serik Belediyespor

      Se matchen här

      Türkiye kupasi
    35. Tjeckien (d) - Vitryssland (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    36. Kroatien (d) - Moldova (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    37. Dynamo St. Petersburg - Zauralie Kurgan

      Se matchen här

      VHL
    38. SKA Neva - Yuzhny Ural Orsk

      Se matchen här

      VHL
    39. HC Ryazan - Chelmet Chelyabinsk

      Se matchen här

      VHL
    40. Doldan, Susan - Kurata, Nathaly

      Se matchen här

      ITF Damer
    41. Sels, Jelle - Gigante, Matteo

      Se matchen här

      Challenger
    42. Seyboth Wild, Thiago - Gonzalez, Alejandro (1989)

      Se matchen här

      Challenger
    43. Litauen (d) - Schweiz (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    44. Rumänien (d) - Italien (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    45. PSG Zlín - HC Plzeň

      Se matchen här

      Extraliga
    46. Vary - HC Sparta Praha

      Se matchen här

      Extraliga
    47. Vítkovice Steel - HC Motor České Budějovice

      Se matchen här

      Extraliga
    48. Qatar - Bahrain

      Se matchen här

      Arab Nations Cup
    49. CSKA Moskva - Metallurg Magnitogorsk

      Se matchen här

      KHL
    50. Dynamo Moskva - Ak Bars Kazan

      Se matchen här

      KHL
    51. Spartak Moskva - Lokomotiv Yaroslavl

      Se matchen här

      KHL
    52. Avangard Omsk - Neftekhimik Nizhnekamsk

      Se matchen här

      KHL
    53. SaPKo - Kiekko-Pojat

      Se matchen här

      Mestis
    54. Norrie, Cameron - Struff, Jan-Lennard

      Se matchen här

      Davis Cup final
    55. Vecic, Alexandra - Bandecchi, Susan

      Se matchen här

      ITF Damer
    56. Viola, Matteo - Maden, Yannick

      Se matchen här

      Challenger
    57. Diaz Acosta, Facundo - Villanueva, Gonzalo

      Se matchen här

      Challenger
    58. Olomouc - HC Pardubice

      Se matchen här

      Extraliga
    59. Rytíři Kladno - Mladá Boleslav

      Se matchen här

      Extraliga
    60. Ungern (d) - Ukraina (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    61. Danmark (d) - Ryssland (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    62. Cypern (d) - Island (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    63. Darüşşafaka - Bursaspor

      Se matchen här

      Super League
    64. Pisa - Perugia

      Se matchen här

      Serie B
    65. Cremonese - Frosinone

      Se matchen här

      Serie B
    66. Slovenien (d) - Grekland (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    67. Korona Kielce - Górnik Łęczna

      Se matchen här

      Puchar Polski
    68. Maccabi Petach Tikva - Hapoel Hadera

      Se matchen här

      Ligat Ha'Al
    69. Mountfield HK - HC Litvínov

      Se matchen här

      Extraliga
    70. Fenerbahçe Beko - Pinar Karşiyaka

      Se matchen här

      Super League
    71. Cachin, Pedro - Juarez, Facundo

      Se matchen här

      Challenger
    72. Maccabi Netanya - MS Ashdod

      Se matchen här

      Ligat Ha'Al
    73. Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split

      Se matchen här

      Kroatiska cupen
    74. Náxara CD - Andorra CF

      Se matchen här

      Copa del Rey
    75. Atalanta - Venezia

      Se matchen här

      Serie A
    76. Fiorentina - Sampdoria

      Se matchen här

      Serie A
    77. Titanes de Barranquilla - Caribbean Storm Islands

      Se matchen här

      Liga Profesional
    78. Växjö Lakers HC - Luleå HF

      Se matchen här

      SHL
    79. Frölunda HC - Oskarshamn

      Se matchen här

      SHL
    80. Brynäs IF - Örebro HK

      Se matchen här

      SHL
    81. Leksands IF - Färjestad

      Se matchen här

      SHL
    82. De Carvalho Cardoso Alves, Mateus - Darderi, Luciano

      Se matchen här

      Challenger
    83. Ringerike - Frisk/Asker

      Se matchen här

      Fjordkraft-ligaen
    84. Sverige (d) - Slovakien (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    85. Antalyaspor A.Ş. - Amed Sportif Faaliyetler

      Se matchen här

      Türkiye kupasi
    86. Västerviks IK - Södertälje SK

      Se matchen här

      Hockeyallsvenskan
    87. BIK Karlskoga - IF Björklöven

      Se matchen här

      Hockeyallsvenskan
    88. Norrköping Dolphins (d) - Lulea BBK (d)

      Se matchen här

      BasketLigan - Damer
    89. Djurgårdens IF - Malmö Redhawks

      Se matchen här

      SHL
    90. Skellefteå AIK - Linköpings HC

      Se matchen här

      SHL
    91. Portugal (d) - Tyskland (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    92. Rungsted Ishockey - Frederikshavn White Hawks

      Se matchen här

      Metal Ligaen
    93. Aalborg Pirates - Herning Blue Fox

      Se matchen här

      Metal Ligaen
    94. TSV 1860 München - Waldhof Mannheim

      Se matchen här

      3. Liga
    95. In-Albon, Ylena - Jorge, Francisca

      Se matchen här

      ITF Damer
    96. CD Laguna SAD - Granada CF

      Se matchen här

      Copa del Rey
    97. FC Würzburger Kickers - Eintracht Braunschweig

      Se matchen här

      3. Liga
    98. Salisbury, J/Skupski, N - Krawietz, K/Puetz, T

      Se matchen här

      Davis Cup final
    99. Unami CP - Alavés

      Se matchen här

      Copa del Rey
    100. Victoria CF - Villarreal

      Se matchen här

      Copa del Rey
    101. Timrå IK - Rögle

      Se matchen här

      SHL
    102. Bnei Sakhnin - Beitar Jerusalem

      Se matchen här

      Ligat Ha'Al
    103. ERC Ingolstadt - EHC Red Bull München

      Se matchen här

      DEL Bundesliga
    104. EHC Freiburg - ETC Crimmitschau

      Se matchen här

      2. Bundesliga
    105. Chindia Târgovişte - ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe

      Se matchen här

      Cupa Romaniei
    106. Ice Tigers Nürnberg - Düsseldorfer EG

      Se matchen här

      DEL Bundesliga
    107. Selber Wolves - Bayreuth Tigers

      Se matchen här

      2. Bundesliga
    108. ZSC Lions - HC Fribourg-Gottéron

      Se matchen här

      NLA
    109. Lausanne HC - HC Ajoie

      Se matchen här

      NLA
    110. EV Zug - HC Ambri-Piotta

      Se matchen här

      NLA
    111. HC Lugano - Genève-Servette HC

      Se matchen här

      NLA
    112. HC Davos - SCL Tigers Langnau

      Se matchen här

      NLA
    113. Arnaboldi, Andrea - Cobolli, Flavio

      Se matchen här

      Challenger
    114. HK Olimpija Ljubljana - EC Graz 99ers

      Se matchen här

      ICE Hockey League
    115. Republiken Irland (d) - Georgien (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    116. Luxembourg (d) - Österrike (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    117. England (d) - Latvia (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    118. Teruel - Alcorcón

      Se matchen här

      Copa del Rey
    119. Racing Rioja CF - FC Cartagena

      Se matchen här

      Copa del Rey
    120. UC Ceares - Sporting Gijón

      Se matchen här

      Copa del Rey
    121. Glasgow Clan - Fife Flyers

      Se matchen här

      Elite Ice Hockey League
    122. Belgien (d) - Polen (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    123. CA Fénix Montevideo - CA Boston River

      Se matchen här

      Primera División
    124. Newcastle United - Norwich City

      Se matchen här

      Premier League
    125. Monza - Cosenza

      Se matchen här

      Serie B
    126. Atletico Sanluqueño CF - Sabadell FC

      Se matchen här

      Copa del Rey
    127. Vicenza - Benevento

      Se matchen här

      Serie B
    128. Spal - Lecce

      Se matchen här

      Serie B
    129. Reggina - Ascoli

      Se matchen här

      Serie B
    130. Pordenone - Alessandria

      Se matchen här

      Serie B
    131. Unieuro Forlì - Benacquista Assicurazioni Latina

      Se matchen här

      Serie A2
    132. Salernitana - Juventus

      Se matchen här

      Serie A
    133. Hellas Verona - Cagliari

      Se matchen här

      Serie A
    134. Linfield - Carrick Rangers

      Se matchen här

      NIFL Premiership
    135. Warrenpoint Town - Ballymena United

      Se matchen här

      NIFL Premiership
    136. Coleraine - Glentoran

      Se matchen här

      NIFL Premiership
    137. Dungannon Swifts - Glenavon

      Se matchen här

      NIFL Premiership
    138. Crusaders Belfast - Portadown

      Se matchen här

      NIFL Premiership
    139. Inverness CT - Raith Rovers

      Se matchen här

      Challenge Cup
    140. Hamilton Academical - Kilmarnock

      Se matchen här

      Challenge Cup
    141. Exeter - Bradford City

      Se matchen här

      FA-cupen
    142. Wrexham - Yeovil Town

      Se matchen här

      National League
    143. Seraing United - Anderlecht

      Se matchen här

      Belgiska cupen
    144. San José Oruro - Oriente Petrolero

      Se matchen här

      Liga Profesional
    145. Di Giuseppe, Martina - Ruzic, Antonia

      Se matchen här

      ITF Damer
    146. Motherwell - Dundee United

      Se matchen här

      Scottish Premiership
    147. Cove Rangers - Rangers B

      Se matchen här

      Challenge Cup
    148. Larne FC - Cliftonville

      Se matchen här

      NIFL Premiership
    149. Spanien (d) - Skottland (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    150. CD Badajoz - Alcoyano

      Se matchen här

      Copa del Rey
    151. Ebro - Celta Vigo

      Se matchen här

      Copa del Rey
    152. San Lorenzo - Sarmiento

      Se matchen här

      Primera Divisón
    153. Albacete Balompié - Racing Club Ferrol

      Se matchen här

      Copa del Rey
    154. UD Montijo - Burgos CF

      Se matchen här

      Copa del Rey
    155. CFJ Mollerussa - Getafe

      Se matchen här

      Copa del Rey
    156. Águilas FC - UD Almeria

      Se matchen här

      Copa del Rey
    157. Frankrike (d) - Wales (d)

      Se matchen här

      VM-kval Damer
    158. Leeds - Crystal Palace

      Se matchen här

      Premier League
    159. S.C. Braga - Vizela

      Se matchen här

      Primeira Liga
    160. CS Hermanos Colmenarez - Metropolitanos FC

      Se matchen här

      Primera División
    161. Juventude-RS - Bragantino-SP

      Se matchen här

      Série A
    162. Boca Juniors - Newell's Old Boys

      Se matchen här

      Primera Divisón
    163. Flamengo-RJ - Ceará-CE

      Se matchen här

      Série A
    164. Academia Puerto Cabello - Portuguesa FC

      Se matchen här

      Primera División
    165. High Point Panthers - Furman Paladins

      Se matchen här

      NCAAB
    166. NJIT Highlanders - Sacred Heart Pioneers

      Se matchen här

      NCAAB
    167. Charlotte 49ers - Davidson Wildcats

      Se matchen här

      NCAAB
    168. East Carolina Pirates - Old Dominion Monarchs

      Se matchen här

      NCAAB
    169. Northeastern Huskies - Detroit Titans

      Se matchen här

      NCAAB
    170. Connecticut Huskies - Maryland-Eastern Shore Hawks

      Se matchen här

      NCAAB
    171. América FC-MG - Chapecoense-SC

      Se matchen här

      Série A
    172. Boston Bruins - Detroit Red Wings

      Se matchen här

      NHL
    173. New Jersey Devils - San José Sharks

      Se matchen här

      NHL
    174. Florida Panthers - Washington Capitals

      Se matchen här

      NHL
    175. West Virginia Mountaineers - Bellarmine Knights

      Se matchen här

      NCAAB
    176. Texas A&M Aggies - New Orleans Privateers

      Se matchen här

      NCAAB
    177. Pittsburgh Panthers - Minnesota Golden Gophers

      Se matchen här

      NCAAB
    178. Blooming - Always Ready

      Se matchen här

      Liga Profesional
    179. Manhattan Jaspers - Fairleigh Dickinson Knights

      Se matchen här

      NCAAB
    180. UNCG Spartans - Elon Phoenix

      Se matchen här

      NCAAB
    181. Georgetown Hoyas - Longwood Lancers

      Se matchen här

      NCAAB
    182. Army Black Knights - Siena Saints

      Se matchen här

      NCAAB
    183. Tennessee Volunteers - Presbyterian Blue Hose

      Se matchen här

      NCAAB
    184. Mt. St. Mary's Mountaineers - Howard Bison

      Se matchen här

      NCAAB
    185. Tennessee Tech Golden Eagles - Chattanooga Mocs

      Se matchen här

      NCAAB
    186. Delaware Fighting Blue Hens - LIU Sharks

      Se matchen här

      NCAAB
    187. Syracuse Orange - Indiana Hoosiers

      Se matchen här

      NCAAB
    188. Purdue Boilermakers - Florida State Seminoles

      Se matchen här

      NCAAB
    189. Banfield - CA Independiente Avellaneda

      Se matchen här

      Primera Divisón
    190. Toronto Raptors - Memphis Grizzlies

      Se matchen här

      NBA
    191. Charleston Cougars - Tulane Green Wave

      Se matchen här

      NCAAB
    192. Ole Miss Rebels - Rider Broncs

      Se matchen här

      NCAAB
    193. South Dakota State Jackrabbits - Prairie View A&M Panthers

      Se matchen här

      NCAAB
    194. Brooklyn Nets - New York Knicks

      Se matchen här

      NBA
    195. New England Revolution - New York City FC

      Se matchen här

      MLS
    196. MLS Cup 2021

      Se matchen här

      MLS
    197. St Louis Blues - Tampa Bay Lightning

      Se matchen här

      NHL
    198. Minnesota Wild - Arizona Coyotes

      Se matchen här

      NHL
    199. Nashville Predators - Columbus Blue Jackets

      Se matchen här

      NHL
    200. Tampico Madero - Atlético Morelia

      Se matchen här

      Liga de Expansion MX
    201. Cuiabá-MT - Palmeiras-SP

      Se matchen här

      Série A
    202. Rice Owls - Texas State Bobcats

      Se matchen här

      NCAAB
    203. Houston Cougars - Northwestern State Demons

      Se matchen här

      NCAAB
    204. Nebraska Omaha Mavericks - SIU Edwardsville Cougars

      Se matchen här

      NCAAB
    205. Dallas Stars - Carolina Hurricanes

      Se matchen här

      NHL
    206. Marquette Golden Eagles - Jackson State Tigers

      Se matchen här

      NCAAB
    207. Boise State Broncos - Saint Louis Billikens

      Se matchen här

      NCAAB
    208. Santa Clara Broncos - Hawaii Rainbow Warriors

      Se matchen här

      NCAAB
    209. Creighton Bluejays - North Dakota State Bison

      Se matchen här

      NCAAB
    210. Rutgers Scarlet Knights - Clemson Tigers

      Se matchen här

      NCAAB
    211. Wake Forest Demon Deacons - Northwestern Wildcats

      Se matchen här

      NCAAB
    212. New Mexico State Aggies - New Mexico Lobos

      Se matchen här

      NCAAB
    213. Ohio State Buckeyes - Duke Blue Devils

      Se matchen här

      NCAAB
    214. Portland Trail Blazers - Detroit Pistons

      Se matchen här

      NBA
    215. Sacramento Kings - Los Angeles Lakers

      Se matchen här

      NBA
    216. Phoenix Suns - Golden State Warriors

      Se matchen här

      NBA
    217. Nevada Wolf Pack - Pepperdine Waves

      Se matchen här

      NCAAB
    218. Abbotsford Canucks - Ontario Reign

      Se matchen här

      AHL
    219. San José State Spartans - South Dakota Coyotes

      Se matchen här

      NCAAB
    220. San Diego State Aztecs - Long Beach State Beach

      Se matchen här

      NCAAB
    221. Leones Negros UDG - Celaya

      Se matchen här

      Liga de Expansion MX
    222. Los Angeles Kings - Anaheim Ducks

      Se matchen här

      NHL
    223. Vig, Saumya - Yankovskaya, Zlata

      Se matchen här

      ITF Damer
    224. Easwaramurthi, Ashmitha - Maruri, Reshma

      Se matchen här

      ITF Damer
    225. Jamshidi, Elena - Chamarthi, Sai Samhitha

      Se matchen här

      ITF Damer
  • 1 DEC

    Imorgon, onsdag

    1. Bhosale, Rutuja - Tatavarthy, Shreya

      Se matchen här

      ITF Damer
    2. Bavisetti, Sowjanya - Mane, Snehal

      Se matchen här

      ITF Damer
    3. Baluu, Sharrmadaa - Yadlapalli, Pranjala

      Se matchen här

      ITF Damer
    4. Sama, Sathwika - Chilakalapudi, Sravya Shivani

      Se matchen här

      ITF Damer
    5. Muniyan, Arthi - Banerjee, Yubarani

      Se matchen här

      ITF Damer
    6. Ilkel, Cem - Barranco Cosano, Javier

      Se matchen här

      Challenger
    7. Chepelev, Andrey - Faria, Luis

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    8. Roncalli, Simone - Kuan-yi Lee

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    9. Perchicot, Mathieu - Alcala Gurri, Max

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    10. Mansilla Diez, Mario - Acquaroli, Gianluca

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    11. Kimmelmann, Julia - Khirin, Nicole

      Se matchen här

      ITF Damer
    12. Nedelchev, Nikolay - Maestrelli, Francesco

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    13. Nitture, Akanksha Dileep - Baharmus, Humera

      Se matchen här

      ITF Damer
    14. Bhamidipaty, Shrivalli Rashmikaa - Desai, Zeel

      Se matchen här

      ITF Damer
    15. Narayan Prasad, Prathiba - Yeddula, Sai Dedeepya

      Se matchen här

      ITF Damer
    16. Wollongong Wolves - Central Coast Mariners

      Se matchen här

      FFA Cup
    17. Mansouri, Yasmine - Parazinskaite, Akvile

      Se matchen här

      ITF Damer
    18. Bechri, Chiraz - Morita, Ayumi

      Se matchen här

      ITF Damer
    19. Brigida, Omar - Ouakaa, Aziz

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    20. Paulson, Andrew - Martinez, Mirko

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    21. Romeo, Caroline - Yexin Ma

      Se matchen här

      ITF Damer
    22. Falkowska, Weronika - Ponchet, Jessika

      Se matchen här

      ITF Damer
    23. Khromacheva, Irina - Shinikova, Isabella

      Se matchen här

      ITF Damer
    24. Malygina, Elena - Kolodziejova, Miriam

      Se matchen här

      ITF Damer
    25. Grey, Sarah Beth - Avdeeva, Julia

      Se matchen här

      ITF Damer
    26. De Vroome, Indy - Timofeeva, Maria

      Se matchen här

      ITF Damer
    27. Bourgois, Cesar - Bouquier, Arthur

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    28. Monaco, Antoine - Blanchet, Ugo

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    29. Otte, Oscar - Forti, Francesco

      Se matchen här

      Challenger
    30. Kotov, Pavel - Masur, Daniel

      Se matchen här

      Challenger
    31. Vavassori, Andrea - Albot, Radu

      Se matchen här

      Challenger
    32. Adelaide City - Melbourne Victory

      Se matchen här

      FFA Cup
    33. Brymer, Gage - Vincent, Antoine

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    34. Cloes, Loic - Scaglia, Mathieu

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    35. Goldberg Alviani, Nicolas Rafael - Pampanin, Pietro

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    36. Vasiliauskas, Matas - Den Ouden, Guy

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    37. Carretero, Pablo - Soriano Barrera, Adria

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    38. D'Agostino, Stefano - Michael Zhu

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    39. Schell, Niklas - Tomasetto, Luca

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    40. Wonju Dongbu Promy - Changwon LG Sakers

      Se matchen här

      KBL
    41. Tsitsipas, Petros - Thanos, Aristotelis

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    42. Busan BNK Sum (d) - Bucheon KEB-Hana (d)

      Se matchen här

      KBL (d)
    43. Szabanin, Natalia - Smith, Alicia

      Se matchen här

      ITF Damer
    44. Lene, Emma - Yeon Woo Ku

      Se matchen här

      ITF Damer
    45. Sakellaridi, Sapfo - Komano, Margaux

      Se matchen här

      ITF Damer
    46. Monakhova, Dariia - Murta, Ines

      Se matchen här

      ITF Damer
    47. Gadient, Nicole - Baszak, Weronika

      Se matchen här

      ITF Damer
    48. Hamaliy, Elizabet - Falkner, Ziva

      Se matchen här

      ITF Damer
    49. Cazeaux, Amandine - Martynov, Diana

      Se matchen här

      ITF Damer
    50. Algeriet - Sudan

      Se matchen här

      Arab Nations Cup
    51. Garbarnia Kraków - Lech Poznań

      Se matchen här

      Puchar Polski
    52. Berta, Mateo - Gray, Jonathan

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    53. Seateun, Nathan - Tsung-Hao, Huang

      Se matchen här

      ITF - Herrar
    54. Liaoning Shenyang Urban - Sichuan Jiuniu FC

      Se matchen här

      League One
    55. Zelnickova, Radka - Ogescu, Simona

      Se matchen här

      ITF Damer
    56. Lokomotiv Plovdiv - Cherno More Varna

      Se matchen här

      PFL 1
    57. Egypten - Libanon

      Se matchen här

      Arab Nations Cup
    58. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Raków Częstochowa

      Se matchen här

      Puchar Polski
    59. FC Buzău - SC FC Voluntari SA

      Se matchen här

      Cupa Romaniei
    60. Mohun Bagan - Mumbai City

      Se matchen här

      Super League
    61. Tofaş - Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket

      Se matchen här

      Super League
    62. TÜRK Telekom - Yalova Group Belediye Spor

      Se matchen här

      Super League
    63. Djokovic, Novak - Bublik, Alexander

      Se matchen här

      Davis Cup final
    64. Serbien - Kazakhstan

      Se matchen här

      Davis Cup final
    65. Osijek - Slaven Belupo

      Se matchen här

      Kroatiska cupen