21
  • 20 FEB

    Igår, torsdag

    1. Atlético Mineiro v Unión

      Se matchen här

    2. El Nacional v Fénix

      Se matchen här

  • 21 FEB

    Idag, fredag

    1. Oakleigh Cannons U20 v Heidelberg United U20

      Se matchen här

    2. Dandenong City U20 v St. Albans Saints U20

      Se matchen här

    3. Melbourne Knights v Dandenong Thunder

      Se matchen här

    4. Port Melbourne v Bentleigh Greens

      Se matchen här

    5. Green Gully v Hume City

      Se matchen här

    6. Dandenong City v St. Albans Saints

      Se matchen här

    7. Oakleigh Cannons v Heidelberg United

      Se matchen här

    8. Shonan Bellmare v Urawa Reds

      Se matchen här

    9. Barys Astana v Salavat Yulaev

      Se matchen här

    10. Metallurg Magnitogorsk v Neftekhimik

      Se matchen här

    11. Avangard v Jokerit

      Se matchen här

    12. CSKA Moskva v Dinamo Minsk

      Se matchen här

    13. Sivasspor v Alanyaspor

      Se matchen här

    14. Nice v Brest

      Se matchen här

    15. Clermont v Paris

      Se matchen här

    16. Le Havre v Orléans

      Se matchen här

    17. Ajaccio v Le Mans

      Se matchen här

    18. Niort v Valenciennes

      Se matchen här

    19. Grenoble Foot 38 v Châteauroux

      Se matchen här

    20. Guingamp v Sochaux

      Se matchen här

    21. Chambly v Nancy

      Se matchen här

    22. Rodez v Lorient

      Se matchen här

    23. Metz v Olympique Lyonnais

      Se matchen här

    24. Sporting Gijón v Cádiz

      Se matchen här

    25. Cosenza v Frosinone

      Se matchen här

    26. Real Betis v Mallorca

      Se matchen här

    27. Desportivo Aves v Vitória Guimarães

      Se matchen här

    28. 12 de Octubre v Nacional

      Se matchen här

    29. Banfield v Aldosivi

      Se matchen här

    30. Libertad v Sol de América

      Se matchen här

    31. Argentinos Juniors v Patronato

      Se matchen här

  • 22 FEB

    Imorgon, lördag

    1. Green Gully U20 v Hume City U20

      Se matchen här

    2. Vegalta Sendai v Nagoya Grampus

      Se matchen här

    3. Port Melbourne U20 v Bentleigh Greens U20

      Se matchen här

    4. Altona Magic U20 v Avondale Heights U20

      Se matchen här

    5. Cerezo Osaka v Oita Trinita

      Se matchen här

    6. Kawasaki Frontale v Sagan Tosu

      Se matchen här

    7. Kashiwa Reysol v Consadole Sapporo

      Se matchen här

    8. Admiral Vladivostok v Dinamo Riga

      Se matchen här

    9. Altona Magic v Avondale

      Se matchen här

    10. Brisbane Strikers v Brisbane City

      Se matchen här

    11. Gold Coast Knights v Olympic

      Se matchen här

    12. Eastern Suburbs v Gold Coast United

      Se matchen här

    13. Redlands United v Capalaba

      Se matchen här

    14. Kayserispor v Konyaspor

      Se matchen här

    15. Traktor v Sibir Novosibirsk

      Se matchen här

    16. Celta de Vigo v Leganés

      Se matchen här

    17. Ilves v SJK

      Se matchen här

    18. Triglav v Rudar

      Se matchen här

    19. Ascoli v Cremonese

      Se matchen här

    20. Göztepe v Gazişehir Gaziantep

      Se matchen här

    21. Cittadella v Juve Stabia

      Se matchen här

    22. Virtus Entella v Benevento

      Se matchen här

    23. Trapani v Spezia

      Se matchen här

    24. Lens v Caen

      Se matchen här

    25. Sochi v Torpedo Nizhny

      Se matchen här

    26. Cherepovets v Vityaz

      Se matchen här

    27. Alcorcón v Las Palmas

      Se matchen här

    28. Almería v Fuenlabrada

      Se matchen här

    29. Celje v Aluminij

      Se matchen här

    30. Barcelona v Eibar

      Se matchen här

    31. Olympique Marseille v Nantes

      Se matchen här

    32. Pisa v Venezia

      Se matchen här

    33. Beşiktaş v Trabzonspor

      Se matchen här

    34. Girona v Ponferradina

      Se matchen här

    35. Tenerife v Elche

      Se matchen här

    36. Real Sociedad v Valencia

      Se matchen här

    37. Tondela v Rio Ave

      Se matchen här

    38. Strasbourg v Amiens SC

      Se matchen här

    39. Lille v Toulouse

      Se matchen här

    40. Angers SCO v Montpellier

      Se matchen här

    41. Dijon v Monaco

      Se matchen här

    42. Atlético Palmaflor v Santa Cruz

      Se matchen här

    43. Maribor v Olimpija

      Se matchen här

    44. Albacete v Numancia

      Se matchen här

    45. Levante v Real Madrid

      Se matchen här

    46. Belenenses v Marítimo

      Se matchen här

    47. San Lorenzo v Racing Club

      Se matchen här

    48. Independiente v Gimnasia La Plata

      Se matchen här

    49. Newell's Old Boys v Colón

      Se matchen här

    50. Atlético Tucumán v Lanús

      Se matchen här

  • 23 FEB

    söndag

    1. Brisbane Roar II v Lions

      Se matchen här

    2. Melbourne Knights U20 v Dandenong Thunder U20

      Se matchen här

    3. Shimizu S-Pulse v Tokyo

      Se matchen här

    4. Yokohama F. Marinos v Gamba Osaka

      Se matchen här

    5. Sanfrecce Hiroshima v Kashima Antlers

      Se matchen här

    6. South Melbourne v Eastern Lions

      Se matchen här

    7. Peninsula Power v SC Wanderers

      Se matchen här

    8. Amur Khabarovsk v Neftekhimik

      Se matchen här

    9. Vissel Kobe v Yokohama

      Se matchen här

    10. South Melbourne U20 v Eastern Lions U20

      Se matchen här

    11. Yeni Malatyaspor v Antalyaspor

      Se matchen här

    12. Lugo v Real Oviedo

      Se matchen här

    13. Osasuna v Granada

      Se matchen här

    14. Metallurg Magnitogorsk v Salavat Yulaev

      Se matchen här

    15. Gençlerbirliği v Ankaragücü

      Se matchen här

    16. Bravo v Tabor Sežana

      Se matchen här

    17. Deportivo Alavés v Athletic Club

      Se matchen här

    18. Salernitana v Livorno

      Se matchen här

    19. Pordenone v Chievo

      Se matchen här

    20. Saint-Étienne v Reims

      Se matchen här

    21. Ak Bars v Dinamo Minsk

      Se matchen här

    22. Jokerit v SKA St. Petersburg

      Se matchen här

    23. Dynamo Moskva v Spartak Moskva

      Se matchen här

    24. Avangard v Lokomotiv Yaroslavl

      Se matchen här

    25. Real Zaragoza v Deportivo La Coruña

      Se matchen här

    26. Paços de Ferreira v Famalicão

      Se matchen här

    27. Moreirense v Santa Clara

      Se matchen här

    28. Domžale v Mura

      Se matchen här

    29. Real Valladolid v Espanyol

      Se matchen här

    30. Fenerbahçe v Galatasaray

      Se matchen här

    31. Rennes v Nîmes

      Se matchen här

    32. Málaga v Racing Santander

      Se matchen här

    33. Extremadura UD v Mirandés

      Se matchen här

    34. Getafe v Sevilla

      Se matchen här

    35. Sporting CP v Boavista

      Se matchen här

    36. Nacional Potosí v Aurora

      Se matchen här

    37. Royal Pari v Blooming

      Se matchen här

    38. Sporting Braga v Vitória Setúbal

      Se matchen här

    39. Rayo Vallecano v Huesca

      Se matchen här

    40. Crotone v Pescara

      Se matchen här

    41. Atlético Madrid v Villarreal

      Se matchen här

    42. PSG v Bordeaux

      Se matchen här

    43. Porto v Portimonense

      Se matchen här

    44. Arsenal v Vélez Sarsfield

      Se matchen här

    45. Olimpia v Cerro Porteño

      Se matchen här

    46. Jorge Wilstermann v Always Ready

      Se matchen här

    47. Boca Juniors v Godoy Cruz

      Se matchen här

    48. Estudiantes v River Plate

      Se matchen här

  • 24 FEB

    måndag

    1. Admiral Vladivostok v Barys Astana

      Se matchen här

    2. Amur Khabarovsk v Neftekhimik

      Se matchen här

    3. Kunlun Red Star v Dinamo Riga

      Se matchen här

    4. Rizespor v İstanbul Başakşehir

      Se matchen här

    5. Kasımpaşa v Denizlispor

      Se matchen här

    6. Gil Vicente v Benfica

      Se matchen här

    7. Troyes v Auxerre

      Se matchen här

    8. General Díaz v Guaireña

      Se matchen här

    9. Defensa y Justicia v Rosario Central

      Se matchen här

    10. Sportivo San Lorenzo v Sportivo Luqueño

      Se matchen här

    11. Unión v Central Córdoba SdE

      Se matchen här

    12. Talleres de Córdoba v Huracán

      Se matchen här

  • 25 FEB

    tisdag

    1. Brisbane Strikers v Gold Coast Knights

      Se matchen här

    2. Sibir Novosibirsk v Metallurg Magnitogorsk

      Se matchen här

    3. Olimpija v Triglav

      Se matchen här

    4. Cherepovets v Sochi

      Se matchen här

    5. Torpedo Nizhny v Jokerit

      Se matchen här

    6. Ak Bars v Salavat Yulaev

      Se matchen här

    7. CSKA Moskva v SKA St. Petersburg

      Se matchen här

    8. Vityaz v Spartak Moskva

      Se matchen här

    9. Avangard v Avtomobilist

      Se matchen här

    10. Dynamo Moskva v Traktor

      Se matchen här

    11. River Plate v Atlético Grau

      Se matchen här

    12. River Plate v Deportivo Cali

      Se matchen här

    13. Goiás v Sol de América

      Se matchen här

    14. Sport Huancayo v Argentinos Juniors

      Se matchen här

  • 26 FEB

    onsdag

    1. Amur Khabarovsk v Barys Astana

      Se matchen här

    2. Admiral Vladivostok v Neftekhimik

      Se matchen här

    3. Sibir Novosibirsk v Dinamo Riga

      Se matchen här

    4. Nacional v Bahia

      Se matchen här

    5. Liverpool v Llaneros de Guanare

      Se matchen här

    6. Universidad Católica v Lanús

      Se matchen här

    7. Deportivo Pasto v Huachipato

      Se matchen här

    8. Flamengo v Independiente del Valle

      Se matchen här

  • 27 FEB

    torsdag

    1. Traktor v Metallurg Magnitogorsk

      Se matchen här

    2. Dinamo Minsk v Dynamo Moskva

      Se matchen här

    3. CSKA Moskva v Sochi

      Se matchen här

    4. Vityaz v Lokomotiv Yaroslavl

      Se matchen här

    5. Ak Bars v Avtomobilist

      Se matchen här

    6. Plaza Colonia v Zamora

      Se matchen här

    7. Audax Italiano v Cusco

      Se matchen här