12
  • 12 NOV

    Idag, tisdag

    1. Shanxi v Shanghai Sharks

      Se matchen här

    2. Qingdao Eagles v Guangzhou Long-Lions

      Se matchen här

    3. Shandong v Tianjin

      Se matchen här

    4. Liaoning Flying Leopards v Nanjing Tongxi

      Se matchen här

    5. Metallurg Magnitogorsk v Traktor

      Se matchen här

    6. Cherepovets v Barys Astana

      Se matchen här

    7. Lokomotiv Yaroslavl v Sibir Novosibirsk

      Se matchen här

    8. Yunost Minsk v RB München

      Se matchen här

    9. Dinamo Minsk v Torpedo Nizhny

      Se matchen här

    10. CSKA Moskva v Spartak Moskva

      Se matchen här

    11. Ak Bars v Avangard

      Se matchen här

    12. Skellefteå v Djurgårdens IF

      Se matchen här

    13. Plzeň v Lausanne

      Se matchen här

    14. Färjestad v Frölunda

      Se matchen här

    15. Tappara v Zug

      Se matchen här

    16. Dinamo Riga v Salavat Yulaev

      Se matchen här

    17. Augsburger Panther v Biel

      Se matchen här

    18. Bern v Luleå

      Se matchen här

    19. Sportivo Luqueño v River Plate

      Se matchen här

    20. Deportivo Capiatá v Sol de América

      Se matchen här

  • 13 NOV

    Imorgon, onsdag

    1. Batang Pier v NLEX Road Warriors

      Se matchen här

    2. Amur Khabarovsk v SKA St. Petersburg

      Se matchen här

    3. Alaska Aces v Phoenix Fuel Masters

      Se matchen här

    4. Kunlun Red Star v Jokerit

      Se matchen här

    5. Bayi Rockets v Fujian Xunxing

      Se matchen här

    6. Zhejiang Lions v Jiangsu Dragons

      Se matchen här

    7. Shenzhen Leopards v Beijing Ducks

      Se matchen här

    8. Xinjiang v Jilin

      Se matchen här

    9. Avtomobilist v Sochi

      Se matchen här

    10. Dinamo Minsk v Vityaz

      Se matchen här

    11. Mountfield v Adler Mannheim

      Se matchen här

  • 14 NOV

    torsdag

    1. Sichuan v Guangdong

      Se matchen här

    2. Beikong Fly Dragons v Zhejiang Golden Bulls

      Se matchen här

    3. Azerbaijan U21 v Liechtenstein U21

      Se matchen här

    4. Cherepovets v Avangard

      Se matchen här

    5. Lokomotiv Yaroslavl v Neftekhimik

      Se matchen här

    6. Ak Bars v Traktor

      Se matchen här

    7. CSKA Moskva v Salavat Yulaev

      Se matchen här

    8. Lithuania U21 v Croatia U21

      Se matchen här

    9. Dynamo Moskva v Barys Astana

      Se matchen här

    10. Israel U21 v Montenegro U21

      Se matchen här

    11. Dinamo Riga v Spartak Moskva

      Se matchen här

    12. Romania U21 v Finland U21

      Se matchen här

    13. Spain U21 v FYR Macedonia U21

      Se matchen här