24
  • 23 JAN

    Igår, torsdag

    1. Nacional Potosí v Jorge Wilstermann

      Se matchen här

  • 24 JAN

    Idag, fredag

    1. Illawarra v Sydney

      Se matchen här

    2. Neftekhimik v Sibir Novosibirsk

      Se matchen här

    3. Torpedo Nizhny v Metallurg Magnitogorsk

      Se matchen här

    4. Gençlerbirliği v Gazişehir Gaziantep

      Se matchen här

    5. Lorient v Nancy

      Se matchen här

    6. Auxerre v Sochaux

      Se matchen här

    7. Grenoble Foot 38 v Chambly

      Se matchen här

    8. Paris v Rodez

      Se matchen här

    9. Caen v Ajaccio

      Se matchen här

    10. Valenciennes v Le Mans

      Se matchen här

    11. Châteauroux v Niort

      Se matchen här

    12. Orléans v Guingamp

      Se matchen här

    13. Nice v Rennes

      Se matchen här

    14. Osasuna v Levante

      Se matchen här

    15. Empoli v Chievo

      Se matchen här

    16. Cádiz v Racing Santander

      Se matchen här

    17. Aldosivi v Lanús

      Se matchen här

    18. General Díaz v Nacional

      Se matchen här

    19. Gimnasia La Plata v Vélez Sarsfield

      Se matchen här

    20. Sportivo San Lorenzo v 12 de Octubre

      Se matchen här

    21. Unión v Argentinos Juniors

      Se matchen här

    22. Rosario Central v Huracán

      Se matchen här

  • 25 JAN

    Imorgon, lördag

    1. Adelaide v Brisbane

      Se matchen här

    2. Perth v NZ Breakers

      Se matchen här

    3. Kayserispor v Ankaragücü

      Se matchen här

    4. Salavat Yulaev v Barys Astana

      Se matchen här

    5. Espanyol v Athletic Club

      Se matchen här

    6. Avtomobilist v Ak Bars

      Se matchen här

    7. İTÜ BB v Tofaş

      Se matchen här

    8. Pisa v Juve Stabia

      Se matchen här

    9. Cittadella v Benevento

      Se matchen här

    10. Pordenone v Pescara

      Se matchen här

    11. Lens v Clermont

      Se matchen här

    12. Jokerit v Kunlun Red Star

      Se matchen här

    13. Kasımpaşa v Alanyaspor

      Se matchen här

    14. Virtus Entella v Cremonese

      Se matchen här

    15. Bursaspor v Darüşşafaka

      Se matchen här

    16. Vityaz v Lokomotiv Yaroslavl

      Se matchen här

    17. Huesca v Lugo

      Se matchen här

    18. Dinamo Riga v Admiral Vladivostok

      Se matchen här

    19. Sporting Gijón v Fuenlabrada

      Se matchen här

    20. Valencia v Barcelona

      Se matchen här

    21. Olympique Marseille v Angers SCO

      Se matchen här

    22. Bandırma BİK v Ormanspor

      Se matchen här

    23. Salernitana v Cosenza

      Se matchen här

    24. Fenerbahçe v İstanbul Başakşehir

      Se matchen här

    25. Las Palmas v Tenerife

      Se matchen här

    26. Deportivo Alavés v Villarreal

      Se matchen här

    27. Brest v Amiens SC

      Se matchen här

    28. Saint-Étienne v Nîmes

      Se matchen här

    29. Montpellier v Dijon

      Se matchen här

    30. Monaco v Strasbourg

      Se matchen här

    31. Reims v Metz

      Se matchen här

    32. Always Ready v Aurora

      Se matchen här

    33. Sevilla v Granada

      Se matchen här

    34. Real Zaragoza v Numancia

      Se matchen här

    35. Arsenal v Newell's Old Boys

      Se matchen här

    36. Guaireña v River Plate

      Se matchen här

    37. Central Córdoba SdE v Colón

      Se matchen här

    38. San Lorenzo v Estudiantes

      Se matchen här

    39. Libertad v Olimpia

      Se matchen här

    40. San José v Bolívar

      Se matchen här

    41. Godoy Cruz v River Plate

      Se matchen här

  • 26 JAN

    söndag

    1. South East Melbourne v Cairns

      Se matchen här

    2. Sydney v Melbourne

      Se matchen här

    3. Denizlispor v Antalyaspor

      Se matchen här

    4. Málaga v Mirandés

      Se matchen här

    5. Atlético Madrid v Leganés

      Se matchen här

    6. Celta de Vigo v Eibar

      Se matchen här

    7. Göztepe v Beşiktaş

      Se matchen här

    8. Olympique Lyonnais v Toulouse

      Se matchen här

    9. Jokerit v Neftekhimik

      Se matchen här

    10. Avangard v Metallurg Magnitogorsk

      Se matchen här

    11. SKA St. Petersburg v Torpedo Nizhny

      Se matchen här

    12. Crotone v Spezia

      Se matchen här

    13. Venezia v Trapani

      Se matchen här

    14. CSKA Moskva v Sibir Novosibirsk

      Se matchen här

    15. Anadolu Efes v Beşiktaş

      Se matchen här

    16. Albacete v Deportivo La Coruña

      Se matchen här

    17. Famalicão v Santa Clara

      Se matchen här

    18. Belenenses v Portimonense

      Se matchen här

    19. Almería v Elche

      Se matchen här

    20. Tondela v Vitória Setúbal

      Se matchen här

    21. Getafe v Real Betis

      Se matchen här

    22. Konyaspor v Galatasaray

      Se matchen här

    23. Nantes v Bordeaux

      Se matchen här

    24. Alcorcón v Ponferradina

      Se matchen här

    25. Rayo Vallecano v Extremadura UD

      Se matchen här

    26. Paços de Ferreira v Benfica

      Se matchen här

    27. Real Sociedad v Mallorca

      Se matchen här

    28. Real Potosí v Blooming

      Se matchen här

    29. Girona v Real Oviedo

      Se matchen här

    30. Lille v PSG

      Se matchen här

    31. Ascoli v Frosinone

      Se matchen här

    32. Real Valladolid v Real Madrid

      Se matchen här

    33. Desportivo Aves v Boavista

      Se matchen här

    34. Banfield v Patronato

      Se matchen här

    35. Defensa y Justicia v Talleres de Córdoba

      Se matchen här

    36. Sol de América v Sportivo Luqueño

      Se matchen här

    37. Racing Club v Atlético Tucumán

      Se matchen här

    38. Club Guaraní v Cerro Porteño

      Se matchen här