26
  • 10 JAN

    Igår, onsdag

    1. Alaska Aces - Meralco Bolts

      Se matchen här

      PBA
    2. Japan U23 - Palestine U23

      Se matchen här

      AFC Championship U23
    3. Jordan U23 - Saudi Arabia U23

      Se matchen här

      AFC Championship U23
    4. Bayi Rockets - Sichuan Whale

      Se matchen här

      CBA
    5. Guangdong Southern Tigers - Zhejiang Guangsha Lions

      Se matchen här

      CBA
    6. Jiangsu Nangang Dragons - Guangzhou Long Lions

      Se matchen här

      CBA
    7. Qingdao Eagles - Jilin Northeast Tigers

      Se matchen här

      CBA
    8. Shanxi Brave Dragons - Fujian SBS Sturgeons

      Se matchen här

      CBA
    9. Seifert, S - Lemstra, Kai

      Se matchen här

      ITF Men (Germany)
    10. Enisey Krasnoyarsk - AS Monaco

      Se matchen här

      FIBA Champions League
    11. Olympiakos Piraeus - Platanias Chania

      Se matchen här

      Cup
    12. FC Groningen - Club Brugge

      Se matchen här

      Club Friendly Matches
    13. Delhi Dynamos - Kerala Blasters

      Se matchen här

      Super League
    14. Krawietz, Kevin - Schell, Niklas

      Se matchen här

      ITF Men (Germany)
    15. Witten, Jesse - Knight, Alexander

      Se matchen här

      ITF Men (USA)
    16. Severstal Cherepovec - Salavat Ulaev Ufa

      Se matchen här

      KHL
    17. Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk

      Se matchen här

      KHL
    18. Lokomotiv Kuban - Dolomiti Energia Trento

      Se matchen här

      EuroCup
    19. Spartak Moscow - Sochi

      Se matchen här

      KHL
    20. Rodriguez-Pace, Ricardo - Volfson, David

      Se matchen här

      ITF Men (USA)
    21. Veldheer, Mick - Masur, Daniel

      Se matchen här

      ITF Men (Germany)
    22. Darüşşafaka - Herbalife Gran Canaria

      Se matchen här

      EuroCup
    23. Banvit BK - AEK BC

      Se matchen här

      FIBA Champions League
    24. Panathinaikos - Lamia 1964

      Se matchen här

      Cup
    25. Dynamo Riga - Ak Bars Kazan

      Se matchen här

      KHL
    26. BC Zenit Saint Petersburg - Fiat Torino

      Se matchen här

      EuroCup
    27. Rennes - Toulouse

      Se matchen här

      Coupe de la Ligue
    28. Marti, Javier - Mercier, Tyler

      Se matchen här

      ITF Men (USA)
    29. FC Bayern München - BC Lietuvos Rytas

      Se matchen här

      EuroCup
    30. LTi Giessen46ers - Basketball Löwen Braunschweig

      Se matchen här

      BBL
    31. Alavés - SD Formentera

      Se matchen här

      Copa del Rey
    32. Villarreal - Leganés

      Se matchen här

      Copa del Rey
    33. Rio Ave - Aves

      Se matchen här

      Taça de Portugal
    34. Medi Bayreuth - KK Olimpija

      Se matchen här

      FIBA Champions League
    35. Asvel Lyon-Villeurbanne - Grissin Bon Reggio Emilia

      Se matchen här

      EuroCup
    36. BC Oostende - Sidigas Avellino

      Se matchen här

      FIBA Champions League
    37. Dinamo Basket Sassari - UCAM Murcia

      Se matchen här

      FIBA Champions League
    38. Elan Chalon - BK Ventspils

      Se matchen här

      FIBA Champions League
    39. Alba Berlin - Galatasaray S.K.

      Se matchen här

      EuroCup
    40. Chelsea - Arsenal

      Se matchen här

      EFL Cup
    41. Amiens - Paris SG

      Se matchen här

      Coupe de la Ligue
    42. Angers - Montpellier

      Se matchen här

      Coupe de la Ligue
    43. Real Madrid - Numancia

      Se matchen här

      Copa del Rey
    44. CD Cova Piedade - Sporting Lisbon

      Se matchen här

      Taça de Portugal
    45. Corinthians-SP - PSV Eindhoven

      Se matchen här

      Club Friendly Matches
    46. Charlotte Hornets - Dallas Mavericks

      Se matchen här

      NBA
    47. Indiana Pacers - Miami Heat

      Se matchen här

      NBA
    48. Washington Wizards - Utah Jazz

      Se matchen här

      NBA
    49. Brooklyn Nets - Detroit Pistons

      Se matchen här

      NBA
    50. New York Knicks - Chicago Bulls

      Se matchen här

      NBA
    51. Houston Rockets - Portland Trail Blazers

      Se matchen här

      NBA
    52. Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans

      Se matchen här

      NBA
    53. Milwaukee Bucks - Orlando Magic

      Se matchen här

      NBA
    54. Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder

      Se matchen här

      NBA
    55. Fognini, Fabio - Mannarino, Adrian

      Se matchen här

      ATP (Sydney)
    56. Denver Nuggets - Atlanta Hawks

      Se matchen här

      NBA
    57. Lorenzi, Paolo - Medvedev, Daniil

      Se matchen här

      ATP (Sydney)
    58. Golden State Warriors - Los Angeles Clippers

      Se matchen här

      NBA
  • 11 JAN

    Igår, torsdag

    1. Strycova, Barbora - Barty, Ashleigh

      Se matchen här

      WTA (Sydney)
    2. Cibulkova, Dominika - Kerber, Angelique

      Se matchen här

      WTA (Sydney)
    3. Australia U23 - Syria U23

      Se matchen här

      AFC Championship U23
    4. Giorgi, Camila - Radwanska, Agnieszka

      Se matchen här

      WTA (Sydney)
    5. Adelaide 36ers - Cairns Taipans

      Se matchen här

      NBL
    6. HC Vladivostok - Barys Astana

      Se matchen här

      KHL
    7. South Korea U23 - Vietnam U23

      Se matchen här

      AFC Championship U23
    8. Beijing Jinyu Ducks - Beikong Flying Dragons

      Se matchen här

      CBA
    9. Shandong Golden Stars - Liaoning Flying Leopards

      Se matchen här

      CBA
    10. Tianjin Golden Lions - Zhejiang Golden Bulls

      Se matchen här

      CBA
    11. Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk

      Se matchen här

      KHL
    12. Hatta Dubai - Shabab Al Ahli Dubai

      Se matchen här

      Arabian Gulf League
    13. Al Dhafra (UAE) - Emirates Club Ras al Khaimah

      Se matchen här

      Arabian Gulf League
    14. Arminia Bielefeld - KRC Genk

      Se matchen här

      Club Friendly Matches
    15. FC Goa - Jamshedpur FC

      Se matchen här

      Super League
    16. 1. FC Kaiserslautern - Sparta Rotterdam

      Se matchen här

      Club Friendly Matches
    17. Al Nasr (UAE) - Sharjah Cultural Club

      Se matchen här

      Arabian Gulf League
    18. CSKA Moscow - Lada Togliatti

      Se matchen här

      KHL
    19. Jokerit - HC Kunlun Red Star

      Se matchen här

      KHL
    20. SKA St. Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl

      Se matchen här

      KHL
    21. Slovan Bratislava - Traktor Chelyabinsk

      Se matchen här

      KHL
    22. Telekom Baskets Bonn - Eisbären Bremerhaven

      Se matchen här

      BBL
    23. Levante - Espanyol

      Se matchen här

      Copa del Rey
    24. Sevilla - Cadiz

      Se matchen här

      Copa del Rey
    25. Panathinaikos - FC Barcelona

      Se matchen här

      Euroleague
    26. EA7 Emporio Armani Milano - CSKA Moscow

      Se matchen här

      Euroleague
    27. Valencia Basket Club - Fenerbahçe Ülker

      Se matchen här

      Euroleague
    28. Philadelphia 76ers - Boston Celtics

      Se matchen här

      NBA
    29. FC Barcelona - Celta Vigo

      Se matchen här

      Copa del Rey
    30. Moreirense - FC Porto

      Se matchen här

      Taça de Portugal
    31. Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers

      Se matchen här

      NBA
    32. Sacramento Kings - Los Angeles Clippers

      Se matchen här

      NBA
    33. Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs

      Se matchen här

      NBA
  • 12 JAN

    Igår, fredag

    1. Uzbekistan U23 - China U23

      Se matchen här

      AFC Championship U23
    2. Rain or Shine Elasto Painters - Global Port Batang Pier

      Se matchen här

      PBA
    3. NorthEast United - Atlético de Kolkata

      Se matchen här

      Super League
    4. Faroe Islands - Romania

      Se matchen här

      World Championship Qual.
    5. Belarus - Austria

      Se matchen här

      European Championship
    6. Sweden - Iceland

      Se matchen här

      European Championship
    7. Red Bull Salzburg - SV Wals-Grunau

      Se matchen här

      Club Friendly Matches
    8. Paris FC - Bourg-Péronnas

      Se matchen här

      Ligue 2
    9. Fortuna Sittard - Jong Ajax

      Se matchen här

      Jupiler League
    10. Croatia - Serbia

      Se matchen här

      European Championship
    11. France - Norway

      Se matchen här

      European Championship
    12. Sheffield United - Sheffield Wednesday

      Se matchen här

      The Championship
    13. Strasbourg - Guingamp

      Se matchen här

      Ligue 1
    14. Getafe - Málaga

      Se matchen här

      LaLiga
  • 13 JAN

    Igår, lördag

    1. Germany - Montenegro

      Se matchen här

      European Championship
    2. Spain - Czech Republic

      Se matchen här

      European Championship
    3. FYR Macedonia - Slovenia

      Se matchen här

      European Championship
    4. Denmark - Hungary

      Se matchen här

      European Championship
  • 14 JAN

    Igår, söndag

    1. Cheshire Phoenix - Leicester Riders

      Se matchen här

      BBL