Visit our partner
21
  • Visa alla
  • Fotboll
  • Ishockey
  • Am. fotboll
  • Basket
  • Fighting
  • Formel 1
  • Golf
  • Handboll
  • Innebandy
  • Skidor
  • Speedway
  • Tennis
  • Rugby
  • 5 tor
  • 6 fre
  • 7 lör
  • 8 sön
  • 9 mån
  • 10 tis
  • 11 ons
  • 12 tor
  • 13 fre
  • 14 lör
  • 15 sön
  • 16 mån
  • 17 tis
21 Välj datum

VM-kval på TV


Samtliga TV-tider och fullständigt spelschema till VM-kvalet inför mästerskapet i Ryssland 2018. Sverige spelar i grupp A och möter Holland, Frankrike, Bulgarien, Vitryssland och Luxemburg.
  • 5 OKT

    torsdag

    1. Azerbajdzjan – Tjeckien


      VM-kval
    2. Armenien – Polen


      VM-kval
    3. Armenien – Polen


      VM-kval
    4. England – Slovenien


      VM-kval
    5. Nordirland – Tyskland


      VM-kval
    6. San Marino – Norge


      VM-kval
    7. Montenegro – Danmark


      VM-kval
    8. Rumänien – Kazakhstan


      VM-kval
    9. Malta – Litauen


      VM-kval
    10. Skottland – Slovakien


      VM-kval
    11. Skottland – Slovenien


      VM-kval
  • 6 OKT

    fredag

    1. Georgien – Wales


      VM-kval
    2. Spanien – Albanien


      VM-kval
    3. Österrike – Serbien


      VM-kval
    4. Irland – Moldavien


      VM-kval
    5. Italien – FYR Makedonien


      VM-kval
    6. Liechtenstein – Israel


      VM-kval
    7. Kroatien – Finland


      VM-kval
    8. Turkiet – Island


      VM-kval
    9. Kosovo – Ukraina


      VM-kval
    10. Italien – FYR Makedonien


      VM-kval
  • 7 OKT

    lördag

    1. Färöarna – Lettland


      VM-kval
    2. Bosnien-Hercegovina – Belgien


      VM-kval
    3. Gibraltar – Estland


      VM-kval
    4. Sverige – Luxemburg


      VM-kval
    5. Bosnien-Hercegovina – Belgien


      VM-kval
    6. Bulgarien – Frankrike


      VM-kval
    7. Vitryssland – Nederländerna


      VM-kval
  • 8 OKT

    söndag

    1. Danmark – Rumänien


      VM-kval
    2. Kazakhstan – Armenien


      VM-kval
    3. Polen – Montenegro


      VM-kval
    4. Litauen – England


      VM-kval
    5. Slovakien – Malta


      VM-kval
    6. Slovenien – Skottland


      VM-kval
    7. Litauen – England


      VM-kval
    8. Norge – Nordirland


      VM-kval
  • 9 OKT

    måndag

    1. Wales – Irland


      VM-kval
    2. Albanien – Italien


      VM-kval
  • 10 OKT

    tisdag

    1. Nederländerna – Sverige


      VM-kval
Inga sändningar finns för aktuellt urval